Avatar

החיים על מאדים / Life on Mars
#דרמה #טלנובלות #קוריאניות #מיסתורין #מתח #פשע
האן טה ג'ו מוביל צוות חקירה לפענוח פשע. הוא חווה עלייה מהירה בקריירה שלו ומפקיד נתונים בידי אנשים. בעת חקירת מקרה רצח סדרתי, הוא עובר תאונה. כאשר האן טה ג'ו מתעורר, הוא מוצא את עצמו בחורף של 1988. הוא לא יודע למה, אבל עכשיו הוא בלש שמונה לעבוד בתחנת משטרה בעיר קטנה. כדי לחזור לימינו, הוא מנסה לפתור מקרה רצח סדרתי.

https://seret.live/main/watch/series/8646/season/season1/episode/S01E01/החיים_על_מאדים


Avatar

אדמה מרה / Bir Zamanlar Çukurova
#דרמה #טלנובלות #טורקיות
הסיפור מתחיל באיסטנבול בשנת 1970 וממשיך באזור הפורה והחקלאי של דרום טורקיה, בעיר אדנה. זוליאלה בחורה צעירה ויפה החיה באיסטנבול עם אחיה למחצה ואלי וגיסתה. היא עובדת כחייטת באיסטנבול וחולמת להתחתן עם אהובה ילמז. ילמז הוא בחור חרוץ שעובד כמכונאי רכב. לילמז אין משפחה כולם מתו לפני זמן רב , הוא גם לא עשיר אבל הוא יעשה הכל כדי לשמח את אהובות זוליאלה. הם רוצים להתחתן ולהתחיל כמה שיותר מהר את חייהם המשותפים, אך משהו בלתי צפוי קורה והם הופכים לקורבנות הגורל

https://seret.live/main/watch/series/8644/season/season1/episode/S01E01/אדמה_מרה


Avatar

תמיד איתך / Her Yerde Sen
#טלנובלות #טורקיות #קומדיה #רומנטיקה
סלין היא בחורה צעירה שמרגישה שחייה מתחילים להסתדר כשהיא רוכשת בית חדש. דמיר חוזר לטורקיה אחרי שנים בחול ומחליט לקנות את הבית שבו גדל. דמיר וסלין בטוחים שהגיעו למנוחה ולנחלה, עד שמסתבר שכל אחד מהם רכש חצי מאותו הבית בשל תרמית. שני הזרים הגמורים נאלצים כעת לחלוק את אותה קורת גג, וכאילו לא די בכך, דמיר הוא גם המנהל החדש של החברה שבה עובדת סלין. דמיר וסלין מנסים לפתור את הבעיה, אך בעצם לא יכולים להתחמק זה מזה, לא בעבודה ולא בבית. דבר נוסף שהם לא יכולים להתחמק ממנו הוא הכימיה ביניהם שהופכת אט אט לאהבה. 'תמיד איתך' היא סדרה טורקית רומנטית בכיכובם של פורקאן אנדיץ' ('מריאם') ואייבוקה פוסאט. הסדרה המקסימה כבשה את הקהל בטורקיה בקיץ 2019, וזוג כוכביה זכו בשנת 2020 בפרס 'פרפר הזהב' היוקרתי לזוג הטוב ביותר בסדרה.

https://seret.live/main/watch/series/8645/season/season1/episode/S01E01/תמיד_איתך


Avatar

מלכודת אהבה / Afili Ask
#טלנובלות #טורקיות #קומדיה #רומנטיקה
איישה היא בת למשפחה פשוטה עם כללי התנהגות קשוחים, שעובדת במפעל טקסטיל. אחיה המסורתיים מתעקשים לחתן אותה עם סברי האמיד בניגוד לרצונה. כשסברי ומשפחתו באים לבקש את ידה של איישה, היא בורחת מהבית והולכת להסתתר במפעל. שם היא פוגשת במקרה את קרם, בנם של בעלי המקום. אחיה הזועמים של איישה באים למפעל לחפש אותה ואיישה, שתמיד הייתה בחורה טובה וצייתנית, מחליטה לעשות מעשה - היא מכריזה קבל עם ועדה שהיא וקרם מאוהבים. קרם ההמום מנסה להכחיש, אבל אביו מודיע לו שהוא יתחתן עם איישה כדי לשמור כבודה. איישה מאושרת כיוון שאיום החתונה עם סברי הוסר. קרם לעומתה אומלל והוא מנסה לשכנע את אביו שאיישה טמנה לו מלכודת, אך ללא הועיל. האם זו אכן תישאר מלכודת, או שאולי תצמח גם אהבה? מלכודת אהבה היא קומדיה רומנטית מצליחה בכיכובם של צ'אהלאר ארטוהרול ('שורה וסאיט') ובורג'ו אוזברק ('הסולטן'). הסדרה זכתה בשלושה פרסי 'פרפר הזהב' הטורקי לשנת 2020 לסדרה הטובה ביותר ולשני כוכביה.

https://seret.live/main/watch/series/8643/season/season1/episode/S01E01/מלכודת_אהבה


Avatar

ג'יני וג'ורג'יה / Ginny & Georgia
#דרמה #נטפליקס #קומדיה
ג'ורג'יה ושני ילדיה, ג'יני ואוסטין, עוברים צפונה בניסיון לפתוח דף חדש, ומגלים שהדרך להתחלה חדשה רצופה מהמורות.

https://seret.live/main/watch/series/8633/season/season1/episode/S01E01/ג'יני_וג'ורג'יה