Avatar

Evlilik Hakkinda Her Sey / גירושין
#דרמה #משפחה #טלנובלה #רומנטיקה
אהבה, סודות ובגידות בחיי הנישואין בדרמה מרתקת המספרת על אזרה, עו`ד לענייני גירושין, בת למשפחה של עורכי דין. חייה וחיי משפחתה משתנים ביום שהיא מחליטה לעזוב את המשרד המשפחתי ולהצטרף למשרד המתחרה.
https:/main/watch/series/13290/season/season1/episode/S01E01/גירושין


גד
גלב דול

המשאלה של קומי

לפני 2 יום

Avatar

Cesur ve Guzel / יפה שלי
#טלנובלה #רומנטיקה
טאהסין קורלודה הוא האיש העשיר והחשוב בעיירה הקרויה על שמו, שבה כל התושבים מכבדים אותו, אך גם יראים ממנו. לטאהסין שני ילדים: בנו הלא יוצלח קורהאן, ובתו החכמה והיפה סוהאן, בבת עינו. קורהאן ואשתו ג'אהידה מנסים זה זמן רב להביא ילד לעולם, אך ללא הצלחה. הדבר גורלי עבורם מכיוון שטאהסין הודיע למשפחתו שנכדו הבכור יהיה היורש העיקרי של הונו. ג'אהידה, שמפחדת שגיסתה סוהאן תהרה לפניה, מסממת את סוסתה של סוהאן בתקווה שהיא תיפגע בתאונת רכיבה. אבל מזימתה של ג'אהידה נכשלת, כשגבר זר ומסתורי מציל את סוהאן ברגע האחרון ממוות בטוח. הגבר הוא ג'סור הנאה, תושב חדש בעיירה, ששובה את לבה של סוהאן מהרגע הראשון. ג'סור מתקרב אט אט למשפחת קורלודה והופך עם הזמן לבן, שטאהסין תמיד חלם עליו. איש אינו יודע שג'סור לא הגיע לעיירה במקרה - הנקמה זורמת בעורקיו ומטרתו היא טאהסין, האיש שהביא למותו של אביו וגזל ממשפחתו את כל רכושה. אולם, ישנו דבר אחד שג'סור לא לקח בחשבון כשתכנן את נקמתו - שיתאהב בסוהאן. האם אהבתו תעצור בעדו מלהוציא את תכניתו לפועל או שמא הוא ינצל זאת כדי לפגוע בבטן הרכה של טאהסין? "יפה שלי" היא סדרה טורקית סקסית ומצליחה בכיכובם של שניים מכוכביה הגדולים של טורקיה -קיבאנץ' טטליטו ("אהבה אסורה, "קוזיי גוניי") וטובה בויוקוסטון.
https:/main/watch/series/13289/season/season1/episode/S01E01/יפה_שלי


Avatar

Hasamba Dor 3 / חסמבה דור 3
#דרמה #מתח #פעולה #פשע #קומדיה
חסמב"ה דור 3 היא סדרת טלוויזיה, העוקבת אחר חבורת הילדים, 60 שנה לאחר הקמתה. הילדים התבגרו אך הם עדיין נלחמים באויבים רשעים ומסוכנים, בעזרתם של חבורת צעירים חדשה.
https:/main/watch/series/13288/season/season1/episode/S01E01/חסמבה_דור_3


Avatar

Pasion De Gavilanes / תשוקת הנצים
#דרמה #טלנובלה #רומנטיקה
העלילה מלאת תככים, רומנים ונקמות, זהו סיפור שהאהבה בה חזקה יותר מהטינה והשנאה. זהו סיפורם של האחים רייס, אוסקר, חואן ופרנקו. אחים הגונים וטובי לב, שלפתע חווים טרגדיה נוראה, התאבדותה של אחותם הקטנה, ליביה. אחיה מחליטים לנקום את מותה, אך כל תוכניותיהם משתבשות כאשר הם פוגשים באחיות אליסונדו; נורמה חימנה ושריתה, שלושה נשים יפיפיות. בנותיו של איש חשוב, למרות נסיונם לפתות את האחיות בכדי לנקום, שלושת האחים נופלים במלכודת של עצמם.
https:/main/watch/series/12800/season/season1/episode/S01E01/תשוקת_הנצים


Avatar

Given / נתינה
#דרמה #מוזיקלי #רומנטיקה
בזמן תנומה קצרה במסדרון צדדי ושקט בגימנסיה, מאפויו סאטו נתקל במקרה בריטסוקה אונויאמה, תלמיד נוסף באותה הגימנסיה שגוער בו על התחזוקה הגרועה של הגיטרה שלו. מאפויו סאטו מתחנן בפני ריטסוקה אונויאמה שיעזור לו ללמוד לנגן ולשיר. ריטסוקה מביא את מאפיו ללהקת הבנים בה הוא חבר, שם מתגלה שלסאטו יש קול יפה וטהור. בסופו של דבר סאטו הופך לזמר המוביל של הלהקה וגם פותר בדרך את התעלומה כיצד הפך לבעליה של הגיטרה שברשותו.
https:/main/watch/series/12798/season/season1/episode/S01E01/נתינה